fbpx

Až 88 % vlasů a nehtů se skládá z keratinu. Je to protein nerozpustný ve vodě, který působí jako ochrana proti vnějším vlivům a zároveň ovlivňuje pevnost vlasu v jeho samotném jádře.

Co je to keratin?

Až 88 % vlasů a nehtů se skládá z keratinu. Je to protein nerozpustný ve vodě, který působí jako ochrana proti vnějším vlivům a zároveň ovlivňuje pevnost vlasu v jeho samotném jádře. Zdravé vlasy mají přirozený dostatek keratinu. K jeho ztrátě dochází vlivem fyzikálního a chemického poškození. Na vině bývá nesprávná péče o vlasy, časté žehlení, barvení či melírování. I vnější vlivy, zejména pak slunce, oslabují přirozenou krásu vlasů.

Ve struktuře poškozených vlasů vznikají tzv. porézní skvrny, které se chovají podobně jako silniční výmoly. Když se objeví první trhlinka na vozovce, je snadno přehlédnutelná. Pokud se jí ale nevěnuje pozornost a po silnici stále jezdí auta, může jednou dojít k neštěstí. Je dobré si uvědomit, že i naše vlasy nejsou nesmrtelné

Vyzkoušejte Brazilský keratin Cadiveu Brasil Cacau

Věděli jste, že brazilský keratin byl vyvinut v Brazílii v roce 2006? Brasil Cacau je 100% původní keratin vyvinutý tamními experty na vlasovou strukturu.

Je pro vás keratinová léčba ta pravá?

Keratinová kůra je vhodná jak pro rovné, tak i pro kudrnaté vlasy. Kromě regenerace se také používá pro tvarování kadeří. Nejčastější užití je pro progresivní narovnání vlasů. Pokud pravidelně vystavujete vlasy vysokým teplotám žehličky, pomalu a jistě ztrácí energii. Po aplikaci Brasil Cacau nejen že posílíte strukturu vašich vlasů, ale také je už nebudete muset žehlit. Budou dokonale rovné jako hřebíky až 6 měsíců.

Jak probíhá aplikace Brasil Cacau

Brazilský keratin se zažehluje do vlasů profesionálními žehličkami na velmi vysokou teplotu. Po zažehlení se vstřebá do hloubky vlasového jádra. Běžně se doporučuje po keratinové kůře vyčkat tři dny, než vlasy začnete upravovat, vysoušet fénem či umývat. Po profesionální aplikaci Cadiveu Brasil Cacau nemusíte čekat ani jediný den!

Pokud na svých kadeřích pozorujete jisté nedostatky, obraťte se na naše experty na brazilský keratin ve vašem okolí .

Where you can find us

Lublaňská street 47, Prague 2, 120 00 Czech Republic.
Opening hours:
Monday– Friday
09:00 - 18:00
+420 775 554 757

Contact Us

© 2016-2021 PROKERATIN.EU All Rights Reserved. 100% made in Brazil.