fbpx

Pon–Pát: 9:00 - 17:00

Po zařazení brazilské keratinové kůry se zvýšil obrat našeho kadeřnictví o 20%. Nabídkou keratinové kůry Brasil Cacau získáte bez velkých změn a investic nové klienty. Krásné a silné vlasy už po první aplikaci zajistí, že se budou rádi a často vracet.

Až 27 000 Kč měsíčně. Vydělávejte více díky Brazilskému keratinu?

Nemusíte rozšiřovat svou činnost o jiné kadernické služby, aby váš podnik rostl. Soustřeďte se jen a jen na vlasy. Obohaťte svůj seznam služeb a produktů o Brasil Keratin Treatment a nechte růst svůj měsíční obrat.

Brasil Keratin - vaše volba?

Brasil Cacau je nová generace 100% keratinu z Brazílie. Po jeho aplikaci si může klientka bezproblému umýt vlasy, vysušit fénem, vyžehlit či svázat do culíku. Už není nutné čekat 3 dny, jako to bylo keratinů starší generace. Navíc účinkuje déle a to 4 - 6 měsíců po aplikaci. Pravděpodobně 99 % vašich služeb dnes tvoří stříhání a barvení. Když rozšíříte své klasické kadeřnické služby o stále žádanější keratinovou kůru, začnete jednoduše vydělávat větší měrou. Výsledky můžeme doložit vlastními zkušenostmi.

Díky brazilskému keratinu se zisk našeho kadeřnictví zvýšil o úžasných 20 %. S Brasil Cacau Professional bude růst vaše podnikání hned dvakrát! Získáte nové klienty a stávajícím nabídnete novou službu.

990 Kč
990 Kč
1 990 Kč
Cena za službu v salonu
1
2
3
4
Slients za měsíc
Text Q
1 000
Text 3
Text 4
Text 5

Cadiveu Brasil Cacau Keratin je v současné době prezentován ve více než 50 zemích a 500 městech na pěti světových kontinentech!

Brasil Cacau je výhradní volbou špičkových vlasových designérů z celého světa. Je žádný celebritami z Beverly Hills, Milána, Dubaje i Paříže.

STARÁME SE O PROFESIONÁLY10 let

Máme celosvětový úspěch s Brazilským Keratinem Cadiveu Brasil Cacau!

Cadiveu Brasil Cacau Keratin je 100% originální produkt vyráběný v Brazílii.

Cadiveu Brasil Cacau Keratin Treatmetment se právem řadí mezi nejlepší brazilské keratiny. Restrukturalizuje vlasy a dává jim zdravý a krásný vzhled. Při proceduře proniká keratin hluboko do struktury vlasů. Cadiveu Brasil Cacau zanechává vlasy lesklé a jemné. Jsou odolnější vůči UV záření, slané i chlorované vodě.

Krásné a zdravé vlasy si vaší zákazníci zamilují už od první kůry.

Dejte jim možnost zařadit se vedle hudebních a filmových hvězd, které důvěřují Brasil Cacau. O oblíbenosti tohoto prémiového keratinu svědčí i distribuce do profesionálních salonů ve více než 50 zemích po celém světě.

Rostoucí popularita brazilského keratinu je pro vás skvělou příležitostí.

Komplexně vás v používání keratinu zaškolíme a dodáváme veškeré podklady. Nabídněte svým zákazníkům přírodní cestu ke krásným a silnějším vlasům.

Kde nás najdete

Rumunská 12, Praha 2, 120 00 Česká republika.
Otevírací doba:
PONDĚLÍ – PÁTEK
09:00 - 18:00
+420 775 554 757

Napište nám

© 2016-2021 PROKERATIN.EU All Rights Reserved. 100% made in Brazil.