fbpx

Pon–Pát: 9:00 - 17:00

O společnosti

Na českém trhu od roku 2011.

Jsme tým kadeřníků, který se zabývá péčí o vlasy v salonu BEAUTYSHAPE v Praze od roku 2011. Stále se snažíme nabízet klientům ty nejlepší služby na trhu, a také věříme, že správná péče o vlasy začíná správným výběrem produktu. Hledání toho správného keratinu pro naše klienty jsme věnovali nemálo času.

V praxi vyzkoušené materiály

Přípravky Cadiveu Brasil Cacau jsme pak celý rok v našem salonu testovali, abychom se ujistili, že si jej budou pochvalovat jak naši klienti tak i kadeřníci, kteří s ním pracují. V našem salonu BEAUTYSHAPE ročně provedeme okolo 15 000 služeb, z nichž aplikace brazilského keratinu patří k těm, na které máme nejlepší zpětnou vazbu od klientů.

Při používání námi dodávaného keratinu nemusíte měnit vaše barvy ani nic jiného, jen a pouze přidáte pro své klienty jednu službu navíc, která jim zajistí zdravé, odolné a krásné vlasy. Rozhodli jsme se tedy stát se výhradním dovozcem Cadiveu Brazil Cacau pro ČR a Slovensko.

BEAUTYSHAPE v Praze

Práce s kvalitním produktem je radostí jak pro kadeřníka tak pro klienta

Naším cílem je udělat aplikaci keratinu v salonu dostupnou i pro další kadeřníky, proto nenabízíme jen dodání profesionálních produktů do vašeho salonu, ale i zaškolení kadeřníků v jejich používání.

Budeme proto rádi, když se rozhodnete s námi spolupracovat.

Kde nás najdete

Rumunská 12, Praha 2, 120 00 Česká republika.
Otevírací doba:
PONDĚLÍ – PÁTEK
09:00 - 18:00
+420 775 554 757

Napište nám

© 2016-2022 PROKERATIN.EU All Rights Reserved. 100% made in Brazil.