Historie značky Cadiveu

Pokud provozujete kadeřnictví a hledáte nové možnosti, jak vylepšit své služby a zvýšit tak svoji klientelu, poté máme pro vás zajímavou nabídku.

Novinka, kterou klienti ocení

V současné době se vyplatí zařadit do své nabídky produkty, které jsou osvědčené a mají i ověřenou historii. Poslední dobou se totiž hodně dbá o zdravý životní styl a klienti vybírají produkty, které jsou přírodního rázu a přináší skutečné výsledky, které podpoří zdravý růst vlasů a jejich mladistvý vzhled. Na trhu se pohybujeme více jak deset let a v posledních letech jsme zaznamenali poptávku po produktech značky Cadiveu. S produkty běžně pracujeme a navíc jsme se stali výhradním dovozcem brazilského keratinu Cadiveu Brasil Cacau pro ČR a Slovensko. Na nás se můžete kdykoliv obrátit, pokud budete mít zájem tyto žádané produkty nabídnout ve svém kadeřnictví nebo kadeřnickém salonu. Současně není problém absolvovat případné školení, aby vaše práce byla efektivní a s přínosným benefitem. Or by rolex air king replica

Brazilský keratin

Cadiveu je brazilský výrobce produktů, které jsou zaměřeny na péči o vlasy. Ty jak je známo jsou vystaveny největším klimatickým podmínkám a je třeba o ně dobře pečovat. Historie značky Cadiveu potvrzuje, že výsledky jsou přímo skvělé a v současné době jsou produkty prezentovány ve více než 50 zemích a 500 městech na pěti světových kontinentech, což rozhodně vypovídá o kvalitě nabízeného zboží i služeb. Můžete se podívat i na pestrou nabídku výrobků, kde naleznete velkou řadu masek, šamponů, kondicionérů a mnoho dalších produktů, které podporují zdravý vzhled i růst vlasů. Značka Cadiveu funguje ve spolupráci s univerzitami a laboratořemi v Brazílii i na jiných kontinentech.

Nabídka pro vás, profesionály

Produkty, které nabízíme, jsou ověřené svojí kvalitou a jsou dostupné pouze profesionálním kadeřníkům a salonům. Nenabízíme je přes internetový obchod široké veřejnosti, a tudíž se s nimi nesetkáte ani běžně v obchodech. Jako distributoři vám nabídneme výhodnou cenu a garantujeme rovněž 100 % brazilský původ. V případě zájmu o tyto jedinečné produkty nás neváhejte kontaktovat.

Leave A Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *