O nás

O společnosti

Na českém trhu od roku 2011.
Jsme tým kadeřníků, který se zabývá péčí o vlasy v salonu BEAUTYSHAPE v Praze od roku 2011. Stále se snažíme nabízet klientům ty nejlepší služby na trhu, a také věříme, že správná péče o vlasy začíná správným výběrem produktu. Hledání toho správného keratinu pro naše klienty jsme věnovali nemálo času.

V praxi vyzkoušené materiály

Přípravky Cadiveu Brasil Cacau jsme pak celý rok v našem salonu testovali, abychom se ujistili, že si jej budou pochvalovat jak naši klienti tak i kadeřníci, kteří s ním pracují. V našem salonu BEAUTYSHAPE ročně provedeme okolo 15 000 služeb, z nichž aplikace brazilského keratinu patří k těm, na které máme nejlepší zpětnou vazbu od klientů. Při používání námi dodávaného keratinu nemusíte měnit vaše barvy ani nic jiného, jen a pouze přidáte pro své klienty jednu službu navíc, která jim zajistí zdravé, odolné a krásné vlasy. Rozhodli jsme se tedy stát se výhradním dovozcem Cadiveu Brazil Cacau pro ČR a Slovensko.

rado watches for men replica

buying replica watches onoine

replica omega seamaster watches

replica watches in mexico

replica louis vuitton watches

Práce s kvalitním produktem je radostí jak pro kadeřníka tak pro klienta

Naším cílem je udělat aplikaci keratinu v salonu dostupnou i pro další kadeřníky, proto nenabízíme jen dodání profesionálních produktů do vašeho salonu, ale i zaškolení kadeřníků v jejich používání.

Budeme proto rádi, když se rozhodnete s námi spolupracovat.