fbpx

Pon–Pát: 9:00 - 17:00

Spolupracujte s prokeratin.eu

100% brazilský keratin značky Cadiveu Brasil Cacau je pro náročného kadeřníka ta pravá volba. Spolupracujte s námi! Kromě brazilského keratinu nové generace vás také profesionálně zaškolíme a podpoříme ve vašem podnikání.

Proč pracovat s brazilským keratinem Cadiveu Brasil Cacau?

STARÁME SE O PROFESIONÁLY UŽ 10 let
01 Díky obohacení seznamu služeb a produktů o keratinovou regeneraci a narovnávání vlasů váš byznys skutečně poroste. Mluvíme z vlastní zkušenosti. Díky brazilskému keratinu se zvýšil zisk našeho salónu o 20%.
02 Práce S Brasil Cacau Professional se nemusíte bát. Naučíme ho hravě používat jak zkušeného kadeřníka tak i začátečníka.
03 Obohaťte se. Přidejte keratinovou kůru do svých služeb. Stálým zákazníkům nabídněte něco nového a zároveň si získejte další klienty.

Cadiveu Brasil Cacau Keratin je v současné době prezentován ve více než 50 zemích a 500 městech na pěti světových kontinentech!

Brasil Cacau je výhradní volbou špičkových vlasových designérů z celého světa. Je žádný celebritami z Beverly Hills, Milána, Dubaje i Paříže.

Chcete s námi spolupracovat? Skvělé!

  • 1. Začněte vyplněním dotazníku
  • 2. Úspěšně absolvujte školení aplikace keratinu Brasil Cacau: online, v našem školicím středisku či ve vašem salónu s naším technologem.
  • 3. Objednejte si profi sadu produktů Cadiveu Brasil Cacau

Úspěšnost spolupráce

100%

NOVINKY

Chcete být vždy v obraze? Vědět, co je nového ve světě keratinu, jaké pro vás máme nabídky? Rádi vám vše zašleme v podobě newsletteru, který vás bude vždy informovat o tom, co nejlepšího můžete nabídnout vašim klientům.

Kde nás najdete

Rumunská 12, Praha 2, 120 00 Česká republika.
Otevírací doba:
PONDĚLÍ – PÁTEK
09:00 - 18:00
+420 775 554 757

Napište nám

© 2016-2021 PROKERATIN.EU All Rights Reserved. 100% made in Brazil.